رای به سایت :
775
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج ولی عصر (عج)
دوشنبه 06 خرداد 1398 -
ایران چهارمین قدرت سایبری جهان است
سردار سپهر:

ایران چهارمین قدرت سایبری جهان است

معاون هماهنگ‌کننده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می‌گوید: دشمن به‌دنبال آن است تا با تغییرات محتوایی بگوید هرکس قدرت سایبری بیشتری دارد اراده‌اش بر دنیا تحمیل می‌شود.
calendar
تاریخ : 1396/10/28 - 18:15
source
منبع : تسنیم
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج ولی عصر (عج)،سردار  محمد حسین سپهر معاون هماهنگ‌کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به اهداف جنگ روانی دشمن علیه سپاه و بسیج و اصل مترقی ولایت فقیه اشاره کرد و گفت: امروز تهاجم رسانه‌ای مستمر استکبار جهانی و مخالفین داخلی به دو اصل قدرتمند ارزشی و تعیین‌کننده سرنوشت نظام یعنی حاکمیت دینی و در رأس آن ولی فقیه، سپاه و بسیج است.

وی افزود: جریان استکباری صهیونیستی به‌دلیل نقش سپاه در حفظ و تداوم انقلاب تلاش می‌کند سپاه پاسداران را تحریم و تهدید کند که تاکنون با شکست مواجه شده است.

معاون هماهنگ‌کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه بزرگ نمودن نقاط ضعف سپاه و بسیج، ایجاد شکاف و تضعیف اتحاد مردم با سپاه و بسیج، ایجاد جو اختلاف بین فرماندهان سپاه و بسیج، ایجاد اختلاف بین ارتش و سپاه را از جمله سناریوهای دشمن برای هجمه و تخریب علیه این نهاد مقدس دانست.

سردار سپهر با اشاره به تبلیغات دشمن در راستای القای پرهزینه بودن اقدامات دفاعی امنیتی سپاه گفت: کل اعتبار بودجه نیروهای مسلح در ایران 7 میلیارد دلار است، این در حالی است که پاکستان با 8 میلیارد، امارات با 15 میلیارد و عربستان بیش از 30 میلیارد دلار اعتبار در حال تقویت بنیه دفاعی خود می‌باشند.

وی با توجه به شاخص‌های مملکت‌داری، امنیت، معیشت و اعتماد براساس نص صریح قرآن مبحث امنیت را مقدم بر معیشت مردم دانست و گفت: دشمن با القاء مذاکره مجدد در بحث دفاعی، موشکی خواهان تضعیف کامل قدرت امنیتی دفاعی جمهوری اسلامی با محوریت سپاه پاسداران است.

معاون هماهنگ‌کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه با اشاره به این‌که ایران چهارمین قدرت سایبری جهان است، افزود: با وجود این‌که قرن 21 به‌عنوان قرن ارتباطات و اطلاعات نام گرفته اما دشمن با تغییر محتوایی از این نام می‌خواهد بگوید هرکسی قدرت فرهنگی و رسانه‌ای بیشتری داشته باشد اراده‌اش را به دنیا تحمیل خواهد کرد.

وی شناخت رسالت روابط عمومی در مقابله با نفوذ دشمن و شناخت تهدیدهای داخلی و خارجی را از جمله راه‌های مقابله با تهاجم رسانه‌ای دشمن به سپاه عنوان کرد و گفت: ارزیابی از خطرات و تهدیدهای محتمل و مقابله با آن، پایدار کردن جریان اطلاع‌رسانی به مردم و مخاطبان، پیش‌بینی تهدیدات ارتباطی لازم در بحران، تقویت و حفظ انسجام سپاه و بسیج و خانواده آنان از جمله مؤلفه‌های حائز اهمیت در این عرصه خواهد بود.

سردار سپهر با اشاره به وظایف خطیر روابط عمومی در عرصه جنگ نرم گفت: افزایش آگاهی عمومی پاسداران پیرامون دفاع غیرعامل، به‌کارگیری شیوه‌های اطلاع‌رسانی نوین، خلاقیت و نوآوری در روش‌ها و تکنیک‌های اطلاع‌رسانی، انجام اقدامات پدافندی رسانه‌ای، تلاش برای همگرایی رسانه‌ای سپاه و بسیج و نهادهای انقلابی را در زمره وظایف خطیر روابط عمومی در عرصه مقابله با جنگ نرم خواند.


انتهای پیام//
منبع : تسنیم


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 675مطالب مرتبط